LASY PAŃSTWOWE WSPIERAJĄ DZIAŁANIA LKS IZDEBKI
Tegoroczna odsłona rzeczonego konkursu jest kontynuacją współpracy Lasy Państwowe z klubami sportowymi, której celem jest nie tylko promocja aktywności fizycznej na łonie natury, ale również odkrycie "na nowo" okolicznych kompleksów leśnych. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że zdecydowanym atutem naszego regionu są piękne lasy — bogate nie tylko w produkty, które daje nam natura, ale również wyposażone w infrastrukturę umożliwiającą uprawianie wszelkich form aktywności fizycznej — od zwykłych spacerów po sporty wyczynowe.
"Cieszę się, że podmioty z terenu gm. Nozdrzec dołączyły do grona klubów sportowych, podejmujących działania promocyjne na rzecz aktywności fizycznej — nie tylko tej obecnej podczas rywalizacji sportowej podczas meczy w piłkę nożną, ale również aktywności fizycznej z wykorzystaniem infrastruktury leśnej. Ponadto w ramach promocji na rzecz Lasów Państwowych, każdy klub otrzyma aż 10 000,00 złotych, które w połączeniu z dotacją z budżetu gminy oraz dotychczas i obecnie realizowanymi działaniami w obszarze kultury fizycznej — z pewnością wpłyną pozytywnie na ogólny stan zdrowia i samopoczucia społeczności lokalnej. Gratuluję wszystkim działaczom oraz zawodnikom zaangażowania oraz chęci współpracy" — mówi Wójt Gminy Nozdrzec Stanisław Żelaznowski.